EVKA 5 HALI YIKAMA

Evka 5 halı yıkama konusunda hizmet veren firmamız ile halı ve daha birçok ürününüzü yıkatabilir ve temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Evka 5 halı yıkama konusunda firmamız ilk akla gelen isim olmaktadır. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat ile hizmet veren firmamız için müşteri memnuniyeti önceliklidir. Kaliteli temizlik malzemelerini kullanan firmamız halılarınızın evinizden alıyor ve temizliğini sağladıktan sonra yeniden evinize teslim ediyoruz.

Sizler için çalışan firmamız ile irtibata geçerek kısa süre içerisinde evlerinizin en önemli parçası olan halılarınızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Evka 5 Koltuk Yıkama

Evka 5 koltuk yıkama hizmeti ile evlerinize kadar gelen firmamız yerinde koltuk yıkama ile mobilyalarınızın temizliğini sağlıyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet veren firmamız koltuklarınızın deforme olmaması için özenli yıkama sağlamaktadır.

Yine kullanılan tüm temizlik ürünleri insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerden seçilmektedir. Kaliteli ürünler ile kısa sürede temizliğini sağlıyor ve sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Evka 5 Stor Perde Yıkama

Evka 5 stor perde yıkama konusunda faaliyet yürüten firmamız yıkanması zor olan ürünlerin kısa sürede yıkanmasını sağlamaktadır. Stor perde yıkanması zor olan ürünlerden biridir. Bu nedenle profesyonel hizmet veren firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Uygun ve kaliteli temizlik ürünlerimiz ile perdelerinizin temizliğini sağlıyoruz. Perde gibi evin dışarıya bakan tarafında olan ürünlerin temizliği bizim için oldukça önemlidir. Bu nedenle kaliteli temizlik ürünü ve profesyonel hizmet ile perdelerinizi temizliyor ve sizlere teslim ediyoruz.

Evka 5 Yerinde Halı Yıkama

Evka 5 yerinde halı yıkama için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Yerinde halı yıkama konusu çoğu zaman halıların kısa sürede yıkanması gereken durumlarda yerine getirilmektedir. Bunun yanında cami, yurt ve daha birçok alanda yerinde halı yıkama oldukça kolaylık sağlayan bir hizmettir. Uygun ürünler ile yapılan yıkamalardan sonra halılar daha temiz olmaktadır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken husus ekipmanların kurulumudur.

Uygun ekipman ile gelen çalışanlarımız halı yıkama operasyonuna başlamadan önce ekipmanları kurmakta ve işlemlere başlamaktadır. Tüm bunlardan ve daha fazlasından yararlanmak için yapmanız gereken ise firmamızı aramak.

Evka 5 Yorgan Yıkama

Evka 5 yorgan yıkama hizmeti özellikle kış aylarında en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biridir. Kış aylarında uzun süre kullanılan yorganların yıkanması ev gibi ortamlarda oldukça zordur. Bu nedenle profesyonel ve kaliteli hizmet veren firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Uygun ekipman ve kaliteli temizlik ürünleri ile her çeşit yorgan için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamız sayesinde kısa sürede yıkanması zor olan yorganlarınızın yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

Evka 5 Battaniye Yıkama

Battaniye kış aylarında en çok kullanılan ürünlerden biridir. Yorgan gibi uzun kullanım sonrasında tüm bakteri ve mikropları üzerinde toplamaktadır. Bu nedenle yıkanması oldukça önemlidir.

  • Yün
  • Pamuk
  • Akrilik
  • Polyester

Bu tür battaniyeler ve daha fazlası için firmamız sizlere hizmet vermektedir. Çamaşır makinesinde yıkanması zor olan battaniyelerin kısa sürede yıkanması ve temizlenmesi için firmamız sizlere hizmet vermektedir. Evka 5 battaniye yıkama ve daha fazlası için firmamız hizmet vermektedir.

Evka 5 Overlok 

Halı bir evin en önemli parçalarının başında gelmektedir. Bu nedenle eskimesi ya da saçaklı olması durumunda bazı zamanlarda overlok ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Firmamız bu ihtiyaç cevap vermektedir.

Evka 5 overlok konusunda uzman olan firmamız halılarınızın aynı renginde iplikler kullanarak kısa sürede halılarınızı teslim etmektedir. Kaliteli işçilik ve uygun fiyat ile hizmet veren firmamız ile irtibata geçerek kısa süre içerisinde overlok konusunda destek alabilirsiniz.

Whatsapp Üzerinden hızlıca bize ulaşabilirsiniz.

Our Score
Call Now ButtonHEMEN ARA