karşıyaka yerinde halı yıkama

YERİNDE HALI YIKAMA

İzmir’de yerinde halı yıkama hizmeti veren firmamız tarafından bu iş için tamamen özel olarak üretilen profesyonel makinalar ve konusunda tecrübeli ve uzman ekiplerimiz tarafından hizmet verilmektedir.

Ev, ofis temizliğinde ortak olan ve belki de en hassas konum halı temizliğidir. Bu iş için artık günümüzde halı yıkama firmaları tercih edilmektedir.

Halı yıkama firmalarına en fazla ihtiyaç duyulan yerler duvardan duvara halılar, iş bölgeleri, ofisler, kamu binaları gibi taşınamayan halılara haiz olan yerlerdir. Bunun için yerinde temizlik hizmeti vermek en doğru yöntemdir.

Bizimle irtibata geçmeniz halinde mekan hakkında sizden detaylı bilgi alınır. Kaçıncı katta olduğu, temizlik sırasında zeminin boş olup olmadığı gibi konular bizim için önemlidir.

YERİNDE HALI YIKAMA HİZMETİ

Yerinde halı yıkama hizmeti için kullandığımız profesyonel makinalar büyük ve bu iş için özel olduğu için ağır makinalardır. Bu bakımdan bazı bölgelere çıkarmak zor olabilir. Fakat şirket olarak bu tarz konularda bütün çözümleri bizde olduğu için sizlere hiçbir halde mağduriyet yaşatmıyoruz.

Özellikle istenilen saatte temizliğe başlamak ve belirttiğimiz saatte bitirmek için daha erken gelip makinalarımızı ve bütün ekipmanlarımız kuruyoruz.

Yerinde halı yıkama temizliği için kullandığımız makine ve deterjanlar asla halılarınıza ve zemine zarar vermemektedir. Özellikle kalabalık ve toplu kullanım alanlarında tercih edilen bu temizlik hizmeti için firmamız kimseye rahatsızlık vermeden temizlik meydana getirecek konumdadır..

İzmir Karşıyaka, Çiğli, Bornova ve Bayraklı ilçelerinde Yerinde Halı Yıkama hizmeti veren bir firma olarak müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu dönüşlerle kendimizi sürekli geliştirerek hizmet vermekteyiz. Sizde yerinde halı yıkama hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Whatsapp üzerinden bize ulaşabilrsiniz.

YERİNDE HALI YIKAMA HİZMET BÖLGELERİMİZ

Hizmet verdiğimiz bölgelerden bazıları şunlardır. Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir, Atakent, Bayraklı, Çiğli, Bornova, Şemikler, Egekent, Evka 2, Evka 5, Evka 6, Alaybey, Yeni Girne, Demirköprü, Atatürk Mahallesi, Naldöken, Güümüşpala, Güzeltepe, Serinkuyu, Nergiz, Onur Mahallesi, Cumhuriyet, Elit Sitesi, Esin Sitesi, Postacılar Mahallesi, İzkent, Sasalı, Balatçık, Dedebaşı, Yalı, Aksoy, Bahriye Üçok, Nafiz Gürman, Yamanlar,Tuna Mahallesi, Bahçeli Evler, Naldöken, Evka 4

Our Score
Call Now ButtonHEMEN ARA