Karşıyaka yorgan yıkama

YORGAN YIKAMA

Altın Fırça Halı Yıkama, yorgan, battaniye ve yastıklarınızı tertemiz hijyenik yıkama şartlarına uygun  olarak yıkayarak sizlere teslim eder. Evlerimizde kullanmakta olduğumuz yorgan ve battaniyeler aslında vücudumuzun sık münasebet etmiş olduğu ev tekstili ürünlerdir. Yorgan, yastık ve battaniyeler hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olmuşlardır. Peki yorgan, battaniye ve yastıklarımızın temizliğine ne kadar önem veriyoruz? Ağzımızın, yüzümüzün ve vücudumuzun sık sık temas etmiş olduğu yorgan, battaniye ve yastıklarımızı nerede ve nasıl yıkanmış olduğunu takip edebiliyor muyuz? Çoğu halı yıkama firmasının yorgan ve battaniyelerinizi soğuk su ile halı gibi yere serip halı yıkama makinesi ile halı yıkar gibi yıkadığını biliyor musunuz?

Firmamızda yorgan ve battaniye yıkama sistemleri

Firmamızda yorgan, yastık ve battaniyeler evlerimizde kullanmakta olduğumuz çamaşır makinelerinin sisteminde çalışan yorgan, yastık ve battaniye yıkama makinesinde yorganların çeşitlerine göre yün yorgan, elyaf yorgan, slikon yorgan, pamuk yorgan, battaniye yıkama ve yastık yıkama benzer biçimde yorganların çeşidine bakılırsa yıkama programları vardır ve sıcak su ile yıkanmaktadır.

Bize Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

YORGAN BATTANİYE YIKAMA TEMİZLİK HİZMETİ VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Hizmet verdiğimiz bölgelerden bazıları şunlardır. Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir, Atakent, Bayraklı, Çiğli, Bornova, Şemikler, Egekent, Evka 2, Evka 5,Güzeltepe, Alaybey, Yeni Girne, Demirköprü, Atatürk Mahallesi, Naldöken, Gümüşpala, Güzeltepe, Serinkuyu, Nergiz, Onur Mahallesi, Cumhuriyet, Elit Sitesi, Esin Sitesi, Postacılar Mahallesi, İzkent, Sasalı, Balatçık, Dedebaşı, Yalı, Aksoy, Bahriye Üçok, Nafiz Gürman, Yamanlar,Tuna Mahallesi, Bahçeli Evler, Naldöken, Evka 4

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Yorgan yıkama haricinde firmamız battaniye ve yastıklarınızı özel koşullarda yıkamaktadır. Bunun yanısıra son model protesyonel makinalarımız ile halı, kilim, yolluk gibi ürünlerinizi çok uygun fiyatlara yıkamaktayız.

Makine Halısı, Shaggy Halı, Isparta Halısı, Yün Halı, Step Halı, Çin Halısı, Stor Perde, Flor Perdelerinizi de yıkayarak sizlere hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.

Our Score
Call Now ButtonHEMEN ARA