OVERLOK

Altın Fırça Halı Yıkama, halı kenarı overloğu halılarınızın mevcut renklerine uyum sağlayacak en uygun renk iplerle yapılır. Halılarınızın saçakları yıpranmış durumdaysa, çabuk kirlenmesinden şikâyetçi iseniz veya saçaklardan memnun değilseniz saçakları isteğiniz doğrultusunda kesilip yerine halı kenarı overloğu yapılır.

Küçültmek istediğiniz duvardan duvara halılarınızı veya halıflekslerinizi istediğiniz ölçülerde kesip overlok işlemi uygulamaktayız. Bu sayede istediğiniz ölçülerde yepyeni halılara sahip olmanızı sağlamaktayız. Overlok işlemi en kaliteli iplerle, sık ve atmayacak şekilde garantili olarak yapılır.

Bize Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

OVERLOK HİZMETİ VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Hizmet verdiğimiz bölgelerden bazıları şunlardır. Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir, Atakent, Bayraklı, Çiğli, Bornova, Şemikler, Egekent, Evka 2, Evka 5,Güzeltepe, Alaybey, Yeni Girne, Demirköprü, Atatürk Mahallesi, Naldöken, Gümüşpala, Güzeltepe, Serinkuyu, Nergiz, Onur Mahallesi, Cumhuriyet, Elit Sitesi, Esin Sitesi, Postacılar Mahallesi, İzkent, Sasalı, Balatçık, Dedebaşı, Yalı, Aksoy, Bahriye Üçok, Nafiz Gürman, Yamanlar,Tuna Mahallesi, Bahçeli Evler, Naldöken, Evka 4

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Overlok haricinde firmamız battaniye ve yastıklarınızı özel koşullarda yıkamaktadır. Bunun yanısıra son model protesyonel makinalarımız ile halı, kilim, yolluk gibi ürünlerinizi çok uygun fiyatlara yıkamaktayız.

Makine Halısı, Shaggy Halı, Isparta Halısı, Yün Halı, Step Halı, Çin Halısı, Stor Perde, Flor Perdelerinizi de yıkayarak sizlere hızlı bir şekilde teslim ediyoruz.

Our Score
Call Now ButtonHEMEN ARA