Karşıyaka Halı Yıkama

Karşıyaka Halı Yıkama hizmeti veren Altın Fırça Halı Yıkama 17 Senelik sektördeki tecrübesini ve birikimini ön  plan da tutarak hijyen ve uygun fiyat politikası ile de öne çıkmaktadır.

Altın Fırça Halı Yıkama, Karşıyaka, Çiğli, Bornova ve Bayraklı bölgelerine hizmet vermektedir.Firmamızı aradıktan en kısa süre içinde adresinizden halılarınızı teslim alarak firmamıza getirilmektedir. İlk aşamada halılarınızın tipi tespit edilir. Uygun program seçilir. Yıkama işlemleri gün içerisinde tamamlanır. Kuruma odalarımızda halılarınızın detaylı bakımları yapılır. Yine bizlere verilen adrese en kısa sürede teslim edilir. Teknolojik ürünleri kullanmaya ve firmamıza dahil etmeye devam ediyoruz, bu sayede daha özle ve daha güçlü bir yıkama hizmeti sunarak sizlerin memnuniyetini daha üst seviyelere taşımayı başarıyoruz.

ALTIN FIRÇA HALI YIKAMA 17 YILLIK TECRÜBE 

Halılar en çok kirlenen ve en çok zarar gören ürünler arasında yer alıyor. Halı tiplerine göre kirlilik oranı da artıyor ve basit bir örnekle bunu açıklayacak olursak eğer; sert yapılı halıların temizlenmesi çok daha kısa sürer ancak yumuşak tüylü halılar kiri en iyi şekilde hapsederek diplerde saklar. Günlük halı temizliği yapıyor olsanız bile bu kirlere ulaşmanız ve detaylı bir temizlik yapmanız mümkün değildir. Halılar sürekli olarak basılan ve kir toplayan ürünler oldukları için daha sık temizlik hizmeti ister ancak bunu ilkel yollarla yani elde yıkama gibi işlemler ile yapmanız sizlere çok da fayda sağlamaz! Halı yıkamanın önemi hakkında internet üzerinde birçok makale yer alıyor ancak birçok makalede günlük temizliğin yeterli olacağı yazıyor.
İzmir Altın Fırça Halı Yıkama, profesyonel çözümler sunar. İşini seven ve uzman elemanlarımızla halılarınız ilk günkü kadar temiz…

Altın Fırça Halı Yıkama olarak Halı Yıkama haricinde, Koltuk Yıkama, Yorgan, Battaniye Yıkama, Yerinde Halı Yıkama, Stor Perde Yıkama ve Zebra Perde Yıkama hizmetlerimiz ile sizlerleyiz.

Karşıyaka Koltuk Yıkama hizmeti veren firmamız koltuklarınızın tipine göre dokusuna zarar vermeden ilk günkü halini alması için özel ürünlerimiz ile temizliğini gerçekleştiriyoruz.

Zebra ve Stor perdelerinizi adresinizden alarak tertemiz olarak sizlere teslim ediyoruz.

Bizi Hemen Arayabilirsiniz. 0 232 367 80 54

Whatsapp üzerinden de bize ulaşabilirsiniz. 

Our Score
Call Now ButtonHEMEN ARA