karşıyaka stor perde yıkama

Stor Perde Yıkama İşlemlerinde Profesyonel Çözüm

Stor Perde Yıkama; yeni nesil perde dünyasının şık ve estetik ürünleri olan store perdeler, temizlik dünyasının en pratik ürünleridir. Kumaş perdeler gibi pahalı deterjan istemeyen bu ürünler, profesyonel firmalar tarafından yıkanmaktadır. Yıkatma işleminde deneyimli elemanlarla çalışan şirketimiz, perdeleri yerinden almaktadır.

Özel Yöntemleri Tercih Ediyoruz

Ayrıca Stor perde yıkama işleminin ardından kurumaya bırakılır ve kuruduktan sonra perdeler adresinize getirilir. Polyester, pamuklu ve ketenli özelliklere sahip bu ürünler, özel kaplama sayesinde iki yıla kadar temizlik istemez. Kullanım özelliğine göre bazen yılda bir yıkanması yeterlidir.

Bu perdelerin üzerinde bulunan Apre kaplama, kirin yapışmasını önlemektedir. Uzun yıllar perdenin temiz kalmasında önemli rol oynamaktadır. Kumaş perdelere nazaran bu apre kaplamalı ürünler uzun süre temizlik istemez. Bu konuda uzman olan İzmir store perde yıkama firmamız, temizlik işlemlerinde perdenin kumaş cinsine göre hareket etmektedir.

Stor Perde Yıkama İşlemi

Bu aşamada firmamız, adresten alınan perdeyi, öncelikle sabunlu suda yıkamaktadır. Yumuşak bir sünger ile perde tahriş edilmeden yıkanmaktadır. Fazla bastırmadan, store perde yıkama işlemi, pratik bir şekilde gerçekleşmektedir. Elemanlarımız, bu kategoride dikkat ettikleri husus, kenar iplikleridir.

Bastırarak sert bir şekilde temizlik işlemi gerçekleştirilirse, perdenin kenar iplikleri ayrılmaya başlar. Bu nedenle store perde yıkama işleminde uzmanlık önemlidir. İşin ehli olmayan firmalar, perdenize zarar verebilir.

Güvenilir Yöntemleri Tercih ediyoruz

Yıkama işleminde ilk aşamada, perde rulo şeklinde yuvasından çıkarılmaktadır. Daha sonra yere rulodan çıkarılmayacak şekilde açılmaktadır. Açma işleminin ardından elemanlarımız, içerisinde özel temizlik maddesi bulunan suyu dökerek temizliğe başlamaktadır. İzmir stor perde yıkama kategorisinde önemli olan konu, perdenin rulo özelliğinin bozulmamasıdır. Temizlik bitince tekrar perde ruloya sarılmaktadır ve yuvasına takılmaktadır.

Kurutma işlemlerinde ise perde asılmaktadır. Apre kaplı olanlar kısa sürede kurumaktadır. Doğal ortamda kurutma işleminin ardından perde tekrar rulo yapılıp adresinize getirilmektedir.

Profesyonel Servis Hizmeti

Servis hizmetinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için, firma elemanlarımız söz verilen zamanda perdeyi teslim almaktadır. Etkili temizlik maddesi ile temizleme işleminin ardından, perde kurumaya bırakılmaktadır. Kurutma işleminin ardından perde söz verilen zamanda servis ekiplerimiz tarafından adresinize getirilmektedir. Bu kategoride metre kare birimi baz alınmaktadır. Metre kare fiyatı, perdenin metre karesiyle çarpılmaktadır.

İstediğiniz Zaman Bizi Arayabilirsiniz

Servisimizi günün her saatinde her zaman için arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimi aradığınız zaman, adres, iletişim ve perde bilgilerini doğru bir şekilde vermelisiniz. Zaman kaybı yaşanmaması açısından bilgilerin doğruluğu önemlidir. Firmamızın deneyimli elemanları, en kısa sürede adresinize gelerek perdenizi teslim almaktadır.

Our Score
Call Now ButtonHEMEN ARA