KOLTUK YIKAMA

Koltuk Yıkama hizmeti veren firmamız, Karşıyaka, Çiğli, Bayraklı ve Bornova ilçelerine minderli yada mindersiz koltuklarınızı en son teknoloji ürünlerimiz ile tertemiz olarak yıkamaktadır.

Ev ve ofislerde en çok kullanılan eşyaların başında yer alan koltuklar bu nedenle kısa sürede kirlenmektedir. Kirlenen koltuklar hem kötü bir görünüme neden olmakta hem de sağlıksız bir ortam oluşturmaktadır. Uzman ekibimiz ile beraber yerine getirdiğimiz koltuk yıkama hizmetlerimiz ile size daha sağlıklı ve temiz yaşam alanları sunuyoruz.

İzmir Koltuk Yıkama Hizmeti

Her özellikte ve türde koltuklarınız için gerçekleştirdiğimiz koltuk yıkama hizmetlerimizde günümüzün en ileri tekniklerini tercih etmekteyiz.Çalışmalarına geçmeden evvel uzman ekibimiz koltuklarla ilgili inceleme yaparak en uygun yıkama yöntemini belirlemektedir.

Karşıyaka koltuk temizlik hizmetlerinde kullandığımız insan sağlığına zarar vermeyen deterjanları tercih ediyoruz. % 100 müşteri memnuniyeti odaklı sunduğumuz koltuk temizliği hizmetlerimizde beklenilen en iyi ve garantili sonuçları elde ediyoruz.

SÜREÇLER

Koltuk temizliği hizmetlerinde koltukların özelliğini belirledikten sonra hemen yıkama işlemine geçmekteyiz. En ileri teknolojilere sahip cihazlar ile gerçekleştirdiğimiz İzmir koltuk temizlik hizmetlerimizde en iyi ve başarılı sonuçları elde ediyoruz.

 

İzmir koltuk temizlik çalışmalarımız sonrasında koltuklardaki en derin kir lekeleri dahi kolaylıkla yok edebilmekteyiz. Yıkama bittikten sonra koltukların doğal ortamda kurumasını sağlayarak kullanıma hazır halde sizlere teslim ediyoruz.

 

% 100 garantili olarak yerine getirdiğimiz koltuk yıkama hizmetlerimizde koltukların yüzeyine hiçbir şekilde zarar vermemekteyiz. Yıkama sonrasında koltuklarınız ilk günkü temiz ve yeni görünümüne tekrar kavuşmaktadır.

 

Koltuk Temizliğinin Önemi

Yoğun kullanım nedeni ile sağlıksız bir ortama neden olan koltukların düzenli aralıklar ile yıkanması büyük bir öneme sahiptir. Yerinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı sizlerle karşılıklı kararlaştırdığımız gün ve saatte yerine getiriyoruz. İnsan sağlığını tehdit eden her türlü uygulamadan kaçınan uzman ekibimiz müşterilerinden gelen her talebi en hızlı şekilde karşılamaktadır.

 

Hijyen şartlarına uygun olarak gerçekleştirdiğimiz İzmir koltuk temizlik çalışmalarımızda her zaman en doğru ve başarılı teknikleri tercih etmekteyiz. Özel vakumlu cihazları kullanarak yaptığımız koltuk temizlik hizmetlerinde yaşam alanlarınızda uzun süre hijyeni tam anlamı ile yaşamanızı sağlar.

 

İzmir koltuk temizlik hizmetlerimizden bütçenize en uygun fiyatlar ile yararlanmak için dilediğiniz zaman bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Our Score
Call Now ButtonHEMEN ARA