EVKA 2 HALI YIKAMA

Evka 2  ve çevresinde halı yıkama hizmeti veren firmamız ile kısa süre içerisinde evlerinizin en önemli parçalarının temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Evka 2 halı yıkama hizmeti veren firmamız halılarınız ve daha birçok ürününüz için faaliyet göstermektedir. Evlerde halı ve daha birçok ürün yıkama oldukça zordur. Bu nedenle profesyonel yardım almak gerekmektedir. Özellikle büyük şehirlerde halı ve benzeri yıkatma konusu son yıllarda oldukça fazla artmış durumda.

Son yıllarda artan ihtiyaca cevap vermek üzere kurulan firmamız kaliteli ürün ve profesyonel hizmet ile ilk akla gelen isimlerden biri olmaktadır. Halılarınızın temiz ve daha güzel görünmesi için yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmek.

Evka 2 Koltuk Yıkama

Evka 2 koltuk yıkama hizmeti de veren firmamız, yerinde temizleme hizmeti vermektedir. Kullanılan tüm temizlik ürünleri insan sağlığına zarar vermeyen ürünlerden seçilmektedir. Bunun yanında profesyonel ekipmanlarımız ile evlerinizin en önemli parçaları olan koltuklarınızı kısa süre içerisinde temizliyoruz.

Evka 2 Stor Perde Yıkama

Firmamız Evka 2 stor perde yıkama hizmeti vermekte ve bu temizliği zaman alan ürünlerin ilk gün ki gibi olmasını sağlamaktadır. Özellikle perde gibi renk atma sorunu yaşayabilen ürünlerin temizliğinde kullanılan tüm ürünler perdelerinize zarar vermeyen ve onları temizleyen ürünlerden seçilmektedir.

Tüm personellerimiz, yıkama hizmeti verdiğimiz tüm ürünler için alanında uzman ve deneyimli kimselerdir. Tüm ürünlerinizin zarar görmeden temizlenmesi ve sizlere teslimi için sürekli olarak çalışmaktayız.

Evka 2 Yerinde Halı Yıkama

Evka 2 yerinde halı yıkama konusunda firmamız isteğiniz an ve yerde sizlere hizmet vermektedir. Bazı zamanlarda acil halı yıkanması gerekebilir. Bu nedenle halıların teslim alınması, yıkanması ve teslim edilmesi uzun sürebilir.

Bunun yanında cami, yurt ve benzeri alanlarda bulunan halıların da yerinde yıkanması gerekmektedir. Bu nedene firmamız sizlere hizmet vermektedir. Sizler de bu tür hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Yerinde ve kaliteli halı yıkama denildiğinde ilk akla gelen firmamız uygun ekipman ve profesyonel çalışanlar ile sizlere hizmet vermektedir.

Evka 2 Yorgan Yıkama

Evka 2 yorgan yıkama ve temizleme konusunda firmamız uzun yıllardır faaliyet yürütmektedir. Özellikle yün yorganların yıkanması konusunda firmamız profesyonel destek vermektedir. Bu kapsamda her çeşit yorgan yıkanabilmektedir.

  • Yün
  • Elyaf
  • Kaz tüyü
  • Pamuk
  • Micro fiber

Bu çeşitler ve daha farklı çeşit yorganlar için firmamız sizlere hizmet vermektedir. Yorganlarınızın en uygun şekilde temizlenmesi için yapılması gereken tüm işlemler uzman personellerimiz tarafından yerine getirilmektedir.

Evka 2 Battaniye Yıkama

Battaniye çamaşır makinesinde yıkanması oldukça zor bir üründür. Çamaşır makinelerinde deforme olma ihtimali oldukça yüksektir. Her ne kadar çamaşır makinelerinin kapasiteleri artsa da battaniye su ile temasında 3 hatta 4 kat daha ağır hale gelmektedir. Bu nedenle profesyonel yardım almak oldukça önemlidir.

Evka 2 battaniye yıkama hizmeti veren firmamız ile sizler de battaniyelerinizin temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Battaniye yıkatmak ve daha temiz olmasını sağlamak için yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmek.

Evka 2 Overlok 

Evka 2 overlok hizmeti ile eskiyen halı kenarlarının ve saçaklı halıların overlok yapılmasını sağlamaktayız. Halılar ile aynı renk iplik kullanarak halıların kendisinde overlok yapılmış gibi görünmesini sağlamaktayız.

Profesyonel çalışanlarımız ve uygun ekipmanlarımız ile halılarınızın yeni bir görünüm kazanmasını sağlıyoruz. Overlok konusunda uzman personellerimiz kısa süre içerinde halılarınızı sizlere teslim etmektedir. Overlok konusunda hizmet almak için yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmek ve halılarınızı teslim etmek. Geri kalan tüm işlemler alanında uzman ve deneyimli personellerimiz tarafından sizler için yerine getirilecektir.

Whatsapp Üzerinden hızlıca bize ulaşabilirsiniz.

Our Score
Call Now ButtonHEMEN ARA