EGEKENT HALI YIKAMA

Egekent Halı Yıkama olarak halılarınızı en kısa sürede, en iyi şekilde yıkamakta ve sizlere zamanında teslim etmektedir. Halıları yıkamak adına kullanılan son teknoloji makinalar vasıtası ile tüm kirlerden ve mikroplardan arındırılmaktadır.

Altın Fırça Halı Yıkama, her boyutta ve özellikle halıyı yıkamaya elverişli olan kurumumuz, kimyasal içermeyen ve insan sağlığına kötü etki etmeyen temizlik malzemeler ile yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda yeterli ısıda yapılan temizlik işlemi sonucunda halıların dokuları zarar görmemekte, renkleri de solmamaktadır.

Egekent Halı Yıkama

Kurulduğu günden bugüne kadar halı yıkama firmaları arasında yer alan Egekent halı yıkama firmamız uzman kadrosu ve kaliteli hizmetleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Halı yıkama denildiği zaman akıllara gelen ilk firma olan Egekent halı yıkama firmamız dört mevsim haftanın her günü 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. Halı yıkama çok dikkat ve titizlik isteyen bir iş olmaktadır.

Firmamız da her zaman son teknolojiye uygun makina ve temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Çalışanlarımız işinde çok tecrübeli olup kaliteli ve güvenli hizmet vermek için elinden gelen çaba ile çalışmaktadırlar. Her zaman güvenli ve kaliteli bir hizmet istiyorsanız firmamız ile muhakkak iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Firmamızın hizmet verdiği ürünler hangi işlem uygulanacak ise ona göre fiyatlar verilip sizlere sunulmaktadır. Her zaman diğer halı yıkama firmalarına nazaran çok ekonomik fiyatlar ile sizlere hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Hizmetlerimiz ise;

  • Overlok yapımı,
  • Battaniye yıkama,
  • Yorgan yıkama,
  • Stor perde yıkama,
  • Yerinde halı yıkama,
  • Koltuk yıkama işlemleri yapılmaktadır.

Bu işlemler uzman ve tecrübeli çalışanlarımız tarafından titizlikle ve dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek detayları öğrenebilirsiniz.

Egekent overlok

Egekent overlok firmamız; halılarınızın zamanla aşınmış ve yıpranmış saçak ve püsküllerini son teknolojiye uygun makinalar ile yapmaktadır. İstediğiniz şekilde yapılıp evinizden alınıp geri sizlere uygun bir biçimde teslim yapılmaktadır.

Egekent Battaniye Yıkama

Egekent battaniye yıkama firmamız; evlerinizde her zaman kullandığınız genel bir ihtiyaç olan battaniyelerinizi çok titiz bir şekilde yapmaktayız. Battaniyelerinin kirlilik oranına göre ilk önce bir ön yıkama yapılarak toz ve kirlerden arınmasını sağlamaktayız. Battaniyelerinin arasında bir çok kıl, tüy ve benzeri etkenler olmaktadır. Battaniyeleriniz son model makinalarda yıkanıp, kurutulmaktadır. Battaniyeleriniz kurutma işlmeine geçmeden önce ymuşatıcı kullanılarak sizlere hoş ve yumuşak bir şekilde sunulması için yumuşatıcı kullanılmaktadır.

Egekent Yorgan Yıkama

Egekent yorgan yıkama firmamız, yorganlarınızın kumaş, cins ve özelliklerine uygun yıkama işlemleri yapmaktadır. Yorganlar günlük hayatımızda çok kullanıldıkları için içlerine ter ve benzeri bir çok kiri hapsetmektedir. Bundan dolayı yorganınızın özelliklerine ve kirlilik oranına göre yıkama işlemi uygulanmaktadır. Sizlerin sağlıkları firmamız için çok önemli olmaktadır. Her zaman firmamız en iyi ve hijyen bir şekilde hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

Egekent Stor Perde Yıkama

Egekent stor perde yıkama firmamız; son teknolojiye ait makinalar ile yıkama işlemleri yapmaktayız. Stor perdelerinizin özelliklerine ve kirlilik oranına göre yıkama işlemi yapılmaktadır. Stor perde ve çeşitlerini çok titiz ve dikkatli bir şekilde yıkamaya devam eden firmamız haftanın her günü 7/24 ve dört mevsim hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaya devam etmektedir.

Egekent Yerinde Halı Yıkama

Egekent yerinde halı yıkama firmamız; her zaman en hijyen temizliği vermektedir. Toz alma işlemleri bittikten sonra otomatik halı yıkama makinelerimize konularak organik şampuanlar ile kimyasal malzemeler kullanılmadan yıkanmaktadır. Halılarınız arkalı önlü çift taraflı yıkanarak lekelerin çıkıp çıkmadığı kontrolü yapılır.

Egekent Koltuk Yıkama

Egekent koltuk yıkama firmamız; her zaman genç ve uzman çalışanları ile  işlerini güler yüzlü ile hizmet vermeye devam etmektedir. Koltuklarınızın kumaş, cinsine ve rengine göre yıkama işlemlerini yapmaktayız. Firmamız evinizde işyerinizde ki koltuklarınızı hijyenik koşullar altında ve eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden son teknolojiye ait makinalar ile özenli, dikkatli ve temiz bir biçimde yıkanmaktadır. Her zaman firmamız ile iletişime geçerek detaylar hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Her mahalleye, her sokağa ve her eve yetişen tecrübeli kadromuz vesilesi ile halı yıkama işlemleri son derece disiplin içerisinde yürütülmektedir.

İnsanların var olduğu ve yaşamlarını sürdürdüğü bir çok mekanda kullanılan halılar, hem konforu hem de estetik görüntüyü vadetmektedir. Farklı özelliklere ve ebatlara sahip halıların belli periyotlar halinde yıkanması gerekmektedir. Halıların diplerine yerleşen mikroorganizmalar ve kirler türlü hastalıklara davetiye çıkarmaktadır.

Profesyonel ellere bırakılması gereken halı yıkama işlemi, gerekli donanıma, makinaya ve malzemeye sahip bir firma tarafından yapılmalıdır. Tüm bu hususları gözeterek hizmet veren firmamız, lokasyon olarak İzmir halı yıkama hizmeti bekleyen her kapıya ulaşmaktadır.

Karşıyaka ilçesinde bulunan kurumumuz, müracaat eden tüm kişi ve kurumlara anında geri dönüşler yapmakta, kaliteli makinalar ile halıları dezenfekte etmektedir. Teknolojinin verdiği kolaylıkları sonuna kadar kullanan firmamız, gerekli bilgi birikimine sahip çalışanlar vasıtası ile hizmet vermektedir.

Egekent Halı Yıkama Hizmeti

İzmir Karşıyaka’da ikamet eden ve Bostanlı halı yıkama firması arayışı içinde olan herkesin gerekli irtibat numaralarımız vasıtası ile kurumumuz ile iletişime geçmeleri yeterli olmaktadır.

Zamanında gerekli güvenlik önlemleri alınarak teslim edilen halılar, mekanların konforunu ve estetik görünümünü sağlamaya devam etmektedir. Firmamız, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket etmekte, profesyonel ekibimiz ile hiçbir ayrıntıyı atlamadan yoluna devam etmektedir.

Halı yıkama işlemi oldukça özen ve ehemmiyet gerektiren bir işlemdir. Halının dokusuna göre yapılması gereken yıkama işlemi, gerekli makina ve malzemeler vasıtası ile yapılmalıdır. Aksi takdirde halının dokusu bozulmaya uğramakta, rengi solmaktadır. Tüm detaylara vakıf çalışma kadromuz ile herhangi bir sorun yaşamadan halı yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Whatsapp Üzerinden hızlıca bize ulaşabilirsiniz.

Our Score
Call Now ButtonHEMEN ARA