DEMİRKÖPRÜ HALI YIKAMA

Demirköprü Halı Yıkama olarak halılarınızı en kısa sürede, en iyi şekilde yıkamakta ve sizlere zamanında teslim etmektedir. Halıları yıkamak adına kullanılan son teknoloji makinalar vasıtası ile tüm kirlerden ve mikroplardan arındırılmaktadır.

Altın Fırça Halı Yıkama, her boyutta ve özellikle halıyı yıkamaya elverişli olan kurumumuz, kimyasal içermeyen ve insan sağlığına kötü etki etmeyen temizlik malzemeler ile yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda yeterli ısıda yapılan temizlik işlemi sonucunda halıların dokuları zarar görmemekte, renkleri de solmamaktadır.

Her mahalleye, her sokağa ve her eve yetişen tecrübeli kadromuz vesilesi ile halı yıkama işlemleri son derece disiplin içerisinde yürütülmektedir.

 

Demirköprü Halı Yıkama

Uzun yıllardır halı yıkama firmaları arasında yer alan Demirköprü halı yıkama firmamız dört mevsim hizmet vermektedir.

Demirköprü halı yıkama firmamız diğer halı yıkama firmalarına nazaran en kaliteli ve en güvenli hizmeti vermektedir. Her zaman firmamızın kaliteli olması siz değerli müşterilerimizin sayesinde olmaktadır. Firmamız her zaman 7/24 haftanın her günü hizmet vermeye devam etmektedir. Halı yıkama işlemi kolay gözüken ama çok dikkat ve titizlik isteyen bir iş olmaktadır. Firmamız halı yıkama konusunda çok tecrübeli, işin de uzman ve son teknolojiye uygun makineler ile hizmet vermeye devam etmektedir. Her zaman firmamız da yapılan hizmetler yaptırmak istediğiniz işlemler ve ürününüzün özelliklerine göre fiyat vermektedir. Fiyatlarımız diğer firmalara nazaran çok ekonomik ve uygun olmaktadır.

Firmamız da verdiğimiz hizmetler;

  • Koltuk yıkama işlemleri,
  • Stor perde yıkama işlemleri,
  • Yerinde halı yıkama,
  • Yorgan yıkama,
  • Battaniye yıkama,
  • Overlok işlemleri yapılmaktadır.

Her zaman firmamız ile iletişime geçerek yada ziyaret ederek hangi işlemleri yaptıracaksanız detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Demirköprü Koltuk Yıkama

Demirköprü koltuk yıkama firmamız; dinamik, genç, tecrübeli, uzman ve profesyonel işler yapan kadromuz ile uzun yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız da çalışanların işlerini güler yüzlü ile hizmet vermeye devam etmektedir. Koltuklarınızın kumaş, cinsine ve rengine göre yıkama işlemlerini yapmaktayız. Firmamız evinizde işyerinizde ki koltuklarınızı hijyenik koşullar altında ve eşyalarınıza hiçbir zarar vermeden son teknolojiye ait makinalar ile özenli, dikkatli ve temiz bir biçimde yıkanmaktadır.

Demirköprü Stor Perde Yıkama

Demirköprü Stor perde yıkama firmamız, işinde uzman, profesyonel, tecrübeli ve çok dinamik bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız da son teknolojiye ait makinalar ile yıkama işlemleri yapmaktayız. Stor perdelerinizin özelliklerine ve kirlilik oranına göre yıkama işlemi yapılmaktadır. Stor perde ve çeşitlerini çok titiz ve dikkatli bir şekilde yıkamaya devam eden firmamız haftanın her günü 7/24 ve dört mevsim hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaya devam etmektedir.

Demirköprü Yerinde Halı Yıkama

Demirköprü yerinde halı yıkama firmamız, çok tecrübeli ve işinde uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Halı yıkama işlemi kolay gözüken ama emek isteyen bir iş olmaktadır. Halılarınızı hijyen bir şekilde yıkanması için firmamız çalışanları en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Halı  yıkama işlemlerimiz halınızın özellikleri ve kirlilik oranına göre değişmektedir. Halılarınıza hiçbir zarar vermeden yıkama işlemi yapmaktayız.

Demirköprü Yorgan Yıkama

Demirköprü yorgan yıkama firmamız; hangi yorgana sahip iseniz o yorganın özelliklerine göre yıkama işlemleri yapmaktayız. Firmamız da en doğal ve hijyenik temizlik malzemeleri ile yıkama işlemlerini yapmaktayız. Yorganınızın kumaşı, cinsi, özellikleri ve kirlilik oranına göre yıkama işlemi yapılmaktadır. Ürününüze hiçbir zarar gelmeden yıkama işlemini yapmaktayız. Yorgan yıkama işlemi gerçekten çok titizlik isteyen bir yıkama işlemidir. Firmamızın uzman kadrosu bu konuda çok titiz bir şekilde çalışmaktadır.

Demirköprü Battaniye Yıkama

Demirköprü battaniye yıkama firmamız, evlerinizde kullandığınız her çeşit battaniyelerinizi dikkatli ve titizlikte yapmaktayız. Battaniyeler ilk önce ön yıkama işlemlerden geçmektedir. Battaniyenin özelliklerine, kumaşına ve kirlilik oranına göre yıkama işlemi yapılmaktadır. Battaniyeleriniz yumuşatıcı verilerek sıkılır ve kurutulmaktadır.

Demirköprü Overlok

Demirköprü overlok firmamız; yoğun kullanımlardan kaynaklanan halılarınızın uçlarının yıpranması için yapılan overlok hizmetimiz halılarınızın püskül ve saçaklarını son teknolojiye uygun makineler ile overloklarını yapmaktadır. Her zaman firmamız hangi halı çeşidiniz olursa olsun overlok işlemini tecrübeli kadromuz ile yapmaktadır.

İnsanların var olduğu ve yaşamlarını sürdürdüğü bir çok mekanda kullanılan halılar, hem konforu hem de estetik görüntüyü vadetmektedir. Farklı özelliklere ve ebatlara sahip halıların belli periyotlar halinde yıkanması gerekmektedir. Halıların diplerine yerleşen mikroorganizmalar ve kirler türlü hastalıklara davetiye çıkarmaktadır.

Profesyonel ellere bırakılması gereken halı yıkama işlemi, gerekli donanıma, makinaya ve malzemeye sahip bir firma tarafından yapılmalıdır. Tüm bu hususları gözeterek hizmet veren firmamız, lokasyon olarak İzmir halı yıkama hizmeti bekleyen her kapıya ulaşmaktadır.

Karşıyaka ilçesinde bulunan kurumumuz, müracaat eden tüm kişi ve kurumlara anında geri dönüşler yapmakta, kaliteli makinalar ile halıları dezenfekte etmektedir. Teknolojinin verdiği kolaylıkları sonuna kadar kullanan firmamız, gerekli bilgi birikimine sahip çalışanlar vasıtası ile hizmet vermektedir.

Demirköprü Halı Yıkama Hizmeti

İzmir Karşıyaka’da ikamet eden ve Bostanlı halı yıkama firması arayışı içinde olan herkesin gerekli irtibat numaralarımız vasıtası ile kurumumuz ile iletişime geçmeleri yeterli olmaktadır.

Zamanında gerekli güvenlik önlemleri alınarak teslim edilen halılar, mekanların konforunu ve estetik görünümünü sağlamaya devam etmektedir. Firmamız, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket etmekte, profesyonel ekibimiz ile hiçbir ayrıntıyı atlamadan yoluna devam etmektedir.

Halı yıkama işlemi oldukça özen ve ehemmiyet gerektiren bir işlemdir. Halının dokusuna göre yapılması gereken yıkama işlemi, gerekli makina ve malzemeler vasıtası ile yapılmalıdır. Aksi takdirde halının dokusu bozulmaya uğramakta, rengi solmaktadır. Tüm detaylara vakıf çalışma kadromuz ile herhangi bir sorun yaşamadan halı yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Whatsapp Üzerinden hızlıca bize ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA