BOSTANLI HALI YIKAMA

Bostanlı Halı Yıkama olarak halılarınızı en kısa sürede, en iyi şekilde yıkamakta ve sizlere zamanında teslim etmektedir. Halıları yıkamak adına kullanılan son teknoloji makinalar vasıtası ile tüm kirlerden ve mikroplardan arındırılmaktadır.

Altın Fırça Halı Yıkama, her boyutta ve özellikle halıyı yıkamaya elverişli olan kurumumuz, kimyasal içermeyen ve insan sağlığına kötü etki etmeyen temizlik malzemeler ile yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda yeterli ısıda yapılan temizlik işlemi sonucunda halıların dokuları zarar görmemekte, renkleri de solmamaktadır.

Bostanlı Halı Yıkama

Halı yıkama sektörünün öncüsü olarak bilinene Bostanlı Halı Yıkama olarak en kaliteli hizmeti verdiğimizi söyleyebiliriz.

Yıkama sektöründe önemli olan müşteri memnuniyeti olup verdiğimiz hizmetler sadece Bornova halı yıkama ile sınırlı olmayıp battaniye yıkama, yorgan yıkama, stor ve zebra perde yıkama gibi birden fazla hizmeti de bünyesinde barındırmaktadır. Bu hizmet kapsamında esas aldığımız ilk şey kaliteli ve güvenilir hizmettir. Bu nedenle müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteli hizmet sunmaktayız.

Bostanlı Yerinde Halı Yıkama

Bostanlı ilçesi ve genelinde en iyi halı yıkama hizmetini vermekteyiz. Yıkama sektörünün öncüsü olan firmamız Bostanlı yerinde halı yıkama en kaliteli hizmeti vermektedir. Bu hizmetimiz de esas aldığımız yerinde halı yıkama hizmetini de sunduğumuzu söyleyebiliriz. Bu hizmetimizde bu iş için hazırlanmış yıkama makinelerimiz ile sunulmaktadır.

Yıkama makineleri her neresi olursa olsun uzman personellerimiz ile birlikte evinize kadar getirtilir, halı, yolluk, paspas her ne olursa olsun yıkanır, aynı zamanda isteğinize göre fiyata da ek olarak stor, zebra perde, battaniye ve yorganlarınız da yerinde yıkanarak en iyi hizmet olarak sunulur.

Bostanlı Stor Perde Yıkama

Stor perdeler son zamanların trendi olmuş durumda özellikle mutfakta kullanılan bu perdeler, artık salon ve oturma odası gibi yerlerde de kullanılmaya başlanmıştır bu nedenle stor perdelerin yıkanması önemli bir işlemdir. Evimizde yıkadığımız zaman perde de bozulmalar ya da kırılmalar olabilir, bu da büyük bir masrafa yol açar.

Bu nedenle Bostanlı stor perde yıkama hizmeti kapsamında esas aldığımız ilk şey stor perdelerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yıkamaktır. Stor perdelerin yıkanması için uygun makineler ile uzman personellerimiz ile birlikte yapılmaktadır.

Bostanlı Yorgan Yıkama

Özellikle kış ayları gelmeye başladığında çoğu evde annelerimiz yorganları söküp yıkamaya başlar, özelikle aile sayısı geniş evler için yorgan yıkama başlı başına bir sorundur. Bunun dışında açık alanı olmayan küçük balkonları olan evler için yorgan yıkama hizmeti büyük bir sorun olarak bilinmektedir.

Verdiğimiz hizmetler arasında yer alan Bostanlı yorgan yıkama hizmeti kapsamında firmamız en donanımlı hizmeti vermektedir.

Yorgan yıkama hizmetinde esas aldığımız ilk şey yorganlarınızın yıkama için uygunluğudur. Bunun dışında yorganlarınız sökülerek elyaf ve yünleri çıkartılır, ardından yüzleri yıkandıktan sonra personellerimiz tarafından tekrar bir araya getirilerek siz değerli müşterilerimize sunulur.

Bostanlı Battaniye Yıkama

Battaniyeler de aynı yorganlar gibi kış aylarında kullanılan ve yaz ayların da çokça kullanılmaktadır. 12 ay boyunca kullanılan battaniyelerle hastalık bulaşma riski epey fazla olduğu için bu eşyanın kullanımından önce yıkanması zorunludur. Bu nedenle Bostanlı battaniye yıkama hizmeti kapsamında en iyi ve en donanımlı hizmeti vermekten geri durmamaktayız.

Sunduğumuz hizmet de en iyisi olabilmek için her türlü halı, yorgan battaniyelerinizi hızlı ve güvenceli bir şekilde yıkamaktayız.

Bostanlı halı yıkama firması olarak aradığınız taktirde yedi yirmi dört saat içinde halılarınız evinizden teslim alınarak fabrikaya getirilir, fabrikamızda makinelerimiz ile yıkanan halılarınız doğal ortamda kurutularak tekrar evinize getirilir. Bu hizmet halılar dışında yorgan, battaniye, yolluk, paspas ve stor perdeler için de geçerlidir.

Bostanlı Overlok Hizmeti

Bostanlı ve genelinde halı yıkama hizmeti dışında overlok hizmeti de sunmaktayız bu hizmetimizde sökülen parçalanan halılarınız evinizden alınarak fabrikamızdaki makinede dikildikten sonra tekrar evinize getirilir, sunduğumuz hizmetler kapsamında Bostanlı overlok hizmeti maliyet olarak çok ucuza denk gelmektedir.

Bu hizmetimizde esas aldığımız ilk şey güvenilir ve kaliteli hizmet ile uygun fiyatlı overlok hizmetidir.

Her mahalleye, her sokağa ve her eve yetişen tecrübeli kadromuz vesilesi ile halı yıkama işlemleri son derece disiplin içerisinde yürütülmektedir.

İnsanların var olduğu ve yaşamlarını sürdürdüğü bir çok mekanda kullanılan halılar, hem konforu hem de estetik görüntüyü vadetmektedir. Farklı özelliklere ve ebatlara sahip halıların belli periyotlar halinde yıkanması gerekmektedir. Halıların diplerine yerleşen mikroorganizmalar ve kirler türlü hastalıklara davetiye çıkarmaktadır.

Profesyonel ellere bırakılması gereken halı yıkama işlemi, gerekli donanıma, makinaya ve malzemeye sahip bir firma tarafından yapılmalıdır. Tüm bu hususları gözeterek hizmet veren firmamız, lokasyon olarak İzmir halı yıkama hizmeti bekleyen her kapıya ulaşmaktadır.

Karşıyaka ilçesinde bulunan kurumumuz, müracaat eden tüm kişi ve kurumlara anında geri dönüşler yapmakta, kaliteli makinalar ile halıları dezenfekte etmektedir. Teknolojinin verdiği kolaylıkları sonuna kadar kullanan firmamız, gerekli bilgi birikimine sahip çalışanlar vasıtası ile hizmet vermektedir.

Bostanlı Halı Yıkama Hizmeti

İzmir Karşıyaka’da ikamet eden ve Bostanlı halı yıkama firması arayışı içinde olan herkesin gerekli irtibat numaralarımız vasıtası ile kurumumuz ile iletişime geçmeleri yeterli olmaktadır.

Zamanında gerekli güvenlik önlemleri alınarak teslim edilen halılar, mekanların konforunu ve estetik görünümünü sağlamaya devam etmektedir. Firmamız, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket etmekte, profesyonel ekibimiz ile hiçbir ayrıntıyı atlamadan yoluna devam etmektedir.

Halı yıkama işlemi oldukça özen ve ehemmiyet gerektiren bir işlemdir. Halının dokusuna göre yapılması gereken yıkama işlemi, gerekli makina ve malzemeler vasıtası ile yapılmalıdır. Aksi takdirde halının dokusu bozulmaya uğramakta, rengi solmaktadır. Tüm detaylara vakıf çalışma kadromuz ile herhangi bir sorun yaşamadan halı yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Whatsapp Üzerinden hızlıca bize ulaşabilirsiniz.

Our Score
Call Now ButtonHEMEN ARA