BORNOVA HALI YIKAMA

Bornova Halı Yıkama olarak halılarınızı en kısa sürede, en iyi şekilde yıkamakta ve sizlere zamanında teslim etmektedir. Halıları yıkamak adına kullanılan son teknoloji makinalar vasıtası ile tüm kirlerden ve mikroplardan arındırılmaktadır.

Altın Fırça Halı Yıkama, her boyutta ve özellikle halıyı yıkamaya elverişli olan kurumumuz, kimyasal içermeyen ve insan sağlığına kötü etki etmeyen temizlik malzemeler ile yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda yeterli ısıda yapılan temizlik işlemi sonucunda halıların dokuları zarar görmemekte, renkleri de solmamaktadır.

Bornova Halı Yıkama

Temizlik sektöründe halı temizleme zor ve zahmetli bir iş olduğu için uzman firmalar tarafından yaptırılması en doğrusudur. Bornova Halı Yıkama olarak yedi yirmi dört saat olan hizmetimiz kapsamında halılarınızı evinizden alıyor temiz bir şekilde yıkayarak tekrar evinize getiriyoruz.

Halı temizleme evde yapıldığı süreç kapsamında zor ve zahmetli bir iştir. Bornova halı yıkama olarak halı, kanepe, stor perde, yorgan ve battaniyelerinizi hızlı bir şekilde yıkıyoruz. Bu hizmetimiz kapsamında ilk amacımız en uygun hizmeti sizler için sağlamaktır.

Bornova Koltuk Yıkama

Bornova temizlik firması olarak daha önceden kirlenen koltuklarınızı yıkamak için evlerinize ve işyerlerinize gelmekteyiz. Yüzde yüz temizlik hizmeti kapsamında garantili ve müşteri memnuniyetini odak alarak koltuk yıkama hizmetimizde yürüttüğümüz hizmeti firmamızda koltuk yıkama da öncü olarak en iyi hizmeti sunmaktayız. Firmamız bünyesinde yer alan uzman bilgi birikimimiz ile birlikte uluslararası standartları göz önüne alarak firmamız bünyesinde bu iş için uygun olan ekipmanlarımızı son teknolojik ürünler ile birlikte kullanmaktayız. Verdiğimiz hizmet kapsamında anti bakteriyel temizlik ürünler ile başarılı bir hizmetin anahtarını sağlamaktayız.

Koltuk yıkama maliyet olarak zorlu bir iş olduğu için yıkama hizmeti kapsamında ilk hedeflediğimiz şey koltuk yıkamadan önce kirli olan koltuklarınızı en üstün düzeyde yıkayarak en iyi şekilde yıkanmasının sağlanmasıdır. Bu hizmet kapsamında uygun fiyatlı Bornova koltuk yıkama hizmetini sunduğumuzu söyleyebiliriz.

Bornova Stor Perde Yıkama

Yıkama hizmeti kapsamında sunduğumuz çok çabuk kir, toz tutan stor perdelerinizi uzman personeller olarak en iyi şekilde yıkamaktayız. Verdiğimiz hizmet kapsamında Bornova stor perde yıkama hizmetleri için firmamızı arayabilirsiniz.

Stor perdeler kadınların daha almaya başlamadan ya da evlerine takmadan önce kirlendiğinde nasıl temizlerim diye endişe ettiği stor ve zebra perdeler, bir süre sonra kararmaya başlar. Bu nedenle eşten dosttan alınan öneriler kapsamında banyoda ya da balkondan gerçekleştirilen yanlış yıkama teknikleriyle birlikte stor perde de aşınmalar oluşur özellikle bozulan mekanizmalar, oluşan kat izleri, perdenin yanlarında çıkan ve kötü olan iplikler stor ve zebra perdeleri kullanılamaz hale getirmektedir.

Özellikle hevesle alınan, evinizin şık bir detayını sağlayan perdeler makinede olan ilk temizlikle birlikte koca bir hüsrana neden olmaktadır.

Bu nedenle Bornova stor perde yıkama olarak en iyi ve en kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bornova Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama hizmeti kapsamında bizlere ulaştığınız taktirde bu iş için uygun olarak hazırlanmış makinelerimiz ile birlikte Bornova yerinde halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetimizde ilk amacımız en iyi ve en donanımlı makinelerimizi kullanmaktır.

Bornova ilçesi ve genelinde verdiğimiz hizmet kapsamında en iyisi olmak için elimizden gelen hizmetin en iyisini vermekteyiz. Daha sağlıklı bir temizlik kapsamında en son teknoloji ekipmanları ile birlikte en donanımlı yerinde halı yıkama hizmetini sağlamaktayız.

Bornova Yorgan Yıkama

Bornova yorgan yıkama hizmetleri kapsamında yorganlarınızı, battaniye, pikeleriniz, yün yorganlarınız başta olmak üzere her türlü yorganınızı steril ortamda yıkama hizmeti sağlamaktayız.

Evinizdeki yorgan ve battaniyeler, hem kültürümüzün bir parçası olmasının yanı sıra hem de soğuk kış gecelerinin vazgeçilmez bir unsuru olarak bilinmektedir.

Özellikle bizim sağlığımızı düşünen bizi soğukta bırakmayan yorganlarımız özel bir bakıma yani yorgan yıkama ve battaniye yıkamaya ihtiyaç duymaktadır.

Bornova Battaniye Yıkama

Aynı yorganlarımız gibi battaniyeleriniz de firmamız tarafından steril bir ortamda yıkanmaktadır. Verdiğimiz hizmet kapsamında Bornova battaniye yıkama yapmaktayız. Hizmetimizi sunarken hedef aldığımız müşteri memnuniyetidir.

Bornova Overlok

Bornova ilçesi ve geneline overlok hizmeti de sunduğumuzu söyleyebiliriz. Bu hizmet kapsamında esas aldığımız uygun fiyatlı Bornova overlok hizmetidir.

Her mahalleye, her sokağa ve her eve yetişen tecrübeli kadromuz vesilesi ile halı yıkama işlemleri son derece disiplin içerisinde yürütülmektedir.

İnsanların var olduğu ve yaşamlarını sürdürdüğü bir çok mekanda kullanılan halılar, hem konforu hem de estetik görüntüyü vadetmektedir. Farklı özelliklere ve ebatlara sahip halıların belli periyotlar halinde yıkanması gerekmektedir. Halıların diplerine yerleşen mikroorganizmalar ve kirler türlü hastalıklara davetiye çıkarmaktadır.

Profesyonel ellere bırakılması gereken halı yıkama işlemi, gerekli donanıma, makinaya ve malzemeye sahip bir firma tarafından yapılmalıdır. Tüm bu hususları gözeterek hizmet veren firmamız, lokasyon olarak İzmir halı yıkama hizmeti bekleyen her kapıya ulaşmaktadır.

Karşıyaka ilçesinde bulunan kurumumuz, müracaat eden tüm kişi ve kurumlara anında geri dönüşler yapmakta, kaliteli makinalar ile halıları dezenfekte etmektedir. Teknolojinin verdiği kolaylıkları sonuna kadar kullanan firmamız, gerekli bilgi birikimine sahip çalışanlar vasıtası ile hizmet vermektedir.

Bornova Halı Yıkama Hizmeti

İzmir Karşıyaka’da ikamet eden ve Bostanlı halı yıkama firması arayışı içinde olan herkesin gerekli irtibat numaralarımız vasıtası ile kurumumuz ile iletişime geçmeleri yeterli olmaktadır.

Zamanında gerekli güvenlik önlemleri alınarak teslim edilen halılar, mekanların konforunu ve estetik görünümünü sağlamaya devam etmektedir. Firmamız, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket etmekte, profesyonel ekibimiz ile hiçbir ayrıntıyı atlamadan yoluna devam etmektedir.

Halı yıkama işlemi oldukça özen ve ehemmiyet gerektiren bir işlemdir. Halının dokusuna göre yapılması gereken yıkama işlemi, gerekli makina ve malzemeler vasıtası ile yapılmalıdır. Aksi takdirde halının dokusu bozulmaya uğramakta, rengi solmaktadır. Tüm detaylara vakıf çalışma kadromuz ile herhangi bir sorun yaşamadan halı yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Whatsapp Üzerinden hızlıca bize ulaşabilirsiniz.

Our Score
Call Now ButtonHEMEN ARA