Atakent Halı Yıkama

Atakent Halı Yıkama, kurulduğu ilk günden itibaren birinci kalite yıkama hizmetleri ile Karşıyaka halı yıkama her zaman her konuda yardımcı olmaktadır.

Atakent Koltuk Yıkama

Atakent koltuk yıkama firmamız kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile sektörde bulunan diğer firmalar arasında her zaman farkını ortaya koymaktadır. Hem evlerin hem iş yerlerin en fazla ihtiyaç duyulan eşyaların başında gelen koltuklar gün boyu çok fazla kullanıldığı için çevrede oluşan toz ve kirleri içinde barındırmaktadır. Bundan dolayı bakteri oluşumuna neden olan tozların sağlık ve hijyenik ortamlar bakımından derinlemesine temizliğinin yapılması gerekir. Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile adından söz ettiren firmamız her türlü koltuk çeşitlerinin yıkama işlemlerinde en son sistem teknolojik makineler kullanarak işlemleri yapmaktadır. İhtiyacınız olduğunda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Atakent Stor Perde Yıkama

Stor perde kullanımı her geçen gün daha yaygınlaşarak farklı renklerde ve desenlerde modellerinin üretimlerine neden olmuştur. Ev ve iş yerlerinin vazgeçilmez ürünlerinden biri olan bu tarz perdeler hem çok daha şık görünmekte hem de çok daha kullanışlı olmaktadır. Bundan dolayı her yerde görmenin mümkün olduğu perdeler zaman içinde çok fazla kirlenmektedir. Bu kirlerin ev olanakları ile temizlenmesi mümkün olmadığından profesyonel yardım almakta ayda vardır. Atakent stor perde yıkama firmamız akanında yapmış olduğu pek çok başarılı hizmetler sayesinde en doğru teknikler ve işlemler ile yıkama yapmaktadır. Firmamızdan aldığınız yıkama işlemlerinden kesinlikle memnun kalacaksınız.

Atakent Yerinde Halı Yıkama

Özellikle pek çok farklı işletmelerde halı kullanılmakta olup bu halılar duvardan duvara olmaktadır. Boyutları çok büyük olduğundan yerinde temizlenmesi gereken bu tarz halılar için güvenilir ve kaliteli yıkama hizmetleri veren kişiler ile çalışılması en doğru karar olacaktır. Atakent yerinde halı yıkama firmamız en son sistem teknolojik ekipmanlar ve işinde uzman olan profesyonel ekibimiz ile halıların tertemiz olmasına yardımcı olmaktadır. Her türlü cami, yurt, anaokulu, otel, pansiyon ya da daha farklı alanlarda yer lan bu tarz halı yıkama işlemleri için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Atakent Yorgan Yıkama

Yıkama sektöründe uzun yıllar hizmet veren Atakent yorgan yıkama firmamız her türlü yorgan çeşitlerini özenle yıkamaktadır. En son sistem teknolojik makineler içinde anti bakteriyel deterjanlar kullanılarak profesyonel ekibimiz büyük bir titizlikle yıkama işlemleri yapmaktadır. Firmamız için müşterilerimizin memnun kalması çok daha önemli bir yere sahip olmaktadır.

Atakent Battaniye Yıkama

Atakent battaniye yıkama firmamız her türlü battaniye çeşitlerini büyük bir titizlikle temizleme işlemleri yapmaktadır. Genel olarak kış aylarında çok fazla kullanılan battaniyeler birer ısınma ürünleri olduğundan gece yatarken ya da koltukta otururken büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Devamlı olarak kullanılan bu tarz ürünler çok fazla kirlenirler. Ancak evde bulunan makinelerin kapasitesi yeterli olmadığından temizliği kolay olmaz. Firmamız bünyesinde yer alan en son sistem teknolojik makineler sayesinde battaniyeler çok daha temiz ve hijyenik olmaktadır İhtiyacınız olan battaniye yıkama işlemleri için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Atakent Overlok

Genel olarak pek çok eskimiş, çürümüş, yıpranmış ya da duvardan duvara kaplanmış olan halıfleks halılar için gerekli olan overlok işlemleri olmaktadır. Eski halıların daha yeni ve güzel görünmesine yardımcı olan bu tarz işlemler sayesinde çok daha temiz halılara sahip olabilirsiniz. Atakent overlok firması olarak her zaman en kaliteli hizmetleri en doğru teknikler ve çok daha uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

Karşıyaka Atakent Halı Yıkama

Atakent Halı Yıkama olarak halılarınızı en kısa sürede, en iyi şekilde yıkamakta ve sizlere zamanında teslim etmektedir. Halıları yıkamak adına kullanılan son teknoloji makinalar vasıtası ile tüm kirlerden ve mikroplardan arındırılmaktadır.

Altın Fırça Halı Yıkama, her boyutta ve özellikle halıyı yıkamaya elverişli olan kurumumuz, kimyasal içermeyen ve insan sağlığına kötü etki etmeyen temizlik malzemeler ile yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda yeterli ısıda yapılan temizlik işlemi sonucunda halıların dokuları zarar görmemekte, renkleri de solmamaktadır.

Her mahalleye, her sokağa ve her eve yetişen tecrübeli kadromuz vesilesi ile halı yıkama işlemleri son derece disiplin içerisinde yürütülmektedir.

İnsanların var olduğu ve yaşamlarını sürdürdüğü bir çok mekanda kullanılan halılar, hem konforu hem de estetik görüntüyü vadetmektedir. Farklı özelliklere ve ebatlara sahip halıların belli periyotlar halinde yıkanması gerekmektedir. Halıların diplerine yerleşen mikroorganizmalar ve kirler türlü hastalıklara davetiye çıkarmaktadır.

Profesyonel ellere bırakılması gereken halı yıkama işlemi, gerekli donanıma, makinaya ve malzemeye sahip bir firma tarafından yapılmalıdır. Tüm bu hususları gözeterek hizmet veren firmamız, lokasyon olarak İzmir halı yıkama hizmeti bekleyen her kapıya ulaşmaktadır.

Karşıyaka ilçesinde bulunan kurumumuz, müracaat eden tüm kişi ve kurumlara anında geri dönüşler yapmakta, kaliteli makinalar ile halıları dezenfekte etmektedir. Teknolojinin verdiği kolaylıkları sonuna kadar kullanan firmamız, gerekli bilgi birikimine sahip çalışanlar vasıtası ile hizmet vermektedir.

Atakent Halı Yıkama Hizmeti

İzmir Karşıyaka’da ikamet eden ve Atakent Halı Yıkama firması arayışı içinde olan herkesin gerekli irtibat numaralarımız vasıtası ile kurumumuz ile iletişime geçmeleri yeterli olmaktadır.

Zamanında gerekli güvenlik önlemleri alınarak teslim edilen halılar, mekanların konforunu ve estetik görünümünü sağlamaya devam etmektedir. Firmamız, müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket etmekte, profesyonel ekibimiz ile hiçbir ayrıntıyı atlamadan yoluna devam etmektedir.

Halı yıkama işlemi oldukça özen ve ehemmiyet gerektiren bir işlemdir. Halının dokusuna göre yapılması gereken yıkama işlemi, gerekli makina ve malzemeler vasıtası ile yapılmalıdır. Aksi takdirde halının dokusu bozulmaya uğramakta, rengi solmaktadır. Tüm detaylara vakıf çalışma kadromuz ile herhangi bir sorun yaşamadan halı yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Whatsapp Üzerinden hızlıca bize ulaşabilirsiniz.

Our Score
Call Now ButtonHEMEN ARA